Beskrivelse
JMP Miniblinker Shadow med bremse og baglygte
– E-Godkendt – metalhus – meget mørk røgfarvet glas – gummi monteret * – COB LED-teknologi (12V 3/1 / 3W) – Samlet længde: 57 mm – indikator hoved: 42 x 15 x 21 mm – Tilslutning: M8
kabel opgave
Sort: Stel til stoplys og hale lys Gul: baglygte Rød: stoplys Blå: Blinker
* En gummi bærende absorberer vibrationer og dermed forlænger levetiden på pærerne. Den gummi-monterede håndtag beskytter også indikatoren, hvor han giver i vold.
Emballage unit 2 stykker Pris pr par
| Tekniske specifikationer | |
|---|---|
| Verwendung | : Universal |
| Blinkertyp | : Miniblinker |
| Befestigung | : M8 |
| Glashöhe | : 15 mm |
| Glasbreite | : 42 mm |
| Gesamtbreite (ohne Gewinde) | : 57 mm |
| Material | : Metall |
| Gehäusefarbe | : sort |
| Blinkerglasfarbe | : getönt |
| Leuchttechnik | : LED |
| Lauflicht | : nein |
| Positionslicht | : nein |
| Rücklicht | : ja |
| Bremslicht | : ja |
| Montageposition | : hinten links hinten rechts |





