Beskrivelse
JMT mini indikatorer med bremse og baglygte Javelin
– E-Godkendt – klart glas – gummi monteret * – LED-teknologi (12V 1W 2W baglygte 12V flasher) – Samlet længde: 73 mm – indikatorer hoved: 62 x 26 x 24 mm – Tilslutning: M8
kabel opgave
Sort: Stel til stoplys og hale lys Gul: baglygte Rød: stoplys Hvid: Blinker Blå: Blinker
* En gummi bærende absorberer vibrationer og dermed forlænger levetiden på pærerne. Den gummi-monterede håndtag beskytter også indikatoren, hvor han giver i vold.
Emballage unit 2 stykker Pris pr par
| Tekniske specifikationer | |
|---|---|
| Verwendung | : Universal |
| Blinkertyp | : Miniblinker |
| Befestigung | : M8 |
| Glashöhe | : 26 mm |
| Glasbreite | : 24 mm |
| Gesamtbreite (ohne Gewinde) | : 73 mm |
| Gehäusefarbe | : sort |
| Blinkerglasfarbe | : weiß |
| Leuchttechnik | : LED |
| Lauflicht | : nein |
| Positionslicht | : nein |
| Rücklicht | : ja |
| Bremslicht | : ja |
| Montageposition | : hinten links hinten rechts |




