Beskrivelse
JMP mini-indikator mini 4 med brems og baglygte
– Drejesignal med E-mærke – Sort hus – røget glas – SMD LED-teknologi – gummilager * – Samlet længde: 37 mm – Drejesignalhoved: 27 x 16 x 17 mm – Forbindelse: M8
* Et gummilager absorberer vibrationer og forlænger dermed lampens levetid. Det gummimonterede håndtag beskytter også blinklyset, hvor det giver efter, når det udsættes for vold.
Emballageenhed 2 stk Pris pr. Par
| Tekniske specifikationer | |
|---|---|
| Verwendung | : Universal |
| Blinkertyp | : Miniblinker |
| Befestigung | : M8 |
| Glashöhe | : 17 mm |
| Glasbreite | : 16 mm |
| Gesamtbreite (ohne Gewinde) | : 37 mm |
| Gehäusefarbe | : sort |
| Blinkerglasfarbe | : getönt |
| Leuchttechnik | : LED |
| Lauflicht | : nein |
| Positionslicht | : nein |
| Rücklicht | : ja |
| Bremslicht | : ja |
| Montageposition | : hinten links hinten rechts |





