Beskrivelse
JMP Miniblinker Flat 2
– med Chase * – Indikator E-Godkendt – Boliger Sort – røget glas – LED-teknologi (12V 2.7W) – Samlet længde: 76 mm – indikator hoved: 63 x 17 x 11 mm – Tilslutning: M8
* De lysdioder lyser i rækkefølge fra indersiden til ydersiden på
Emballage unit 2 stykker Pris pr par
| Tekniske specifikationer | |
|---|---|
| Verwendung | : Universal |
| Blinkertyp | : Miniblinker |
| Befestigung | : M8 |
| Glashöhe | : 17 mm |
| Glasbreite | : 11 mm |
| Gesamtbreite (ohne Gewinde) | : 76 mm |
| Gehäusefarbe | : sort |
| Blinkerglasfarbe | : getönt |
| Leuchttechnik | : LED |
| Lauflicht | : ja |
| Positionslicht | : nein |
| Rücklicht | : nein |
| Bremslicht | : nein |
| Montageposition | : hinten links hinten rechts vorne links vorne rechts |





