Beskrivelse
Daytona LED MINI3
Indikator i et metalhus af meget høj kvalitet.LED-teknologi i et klassisk look.
– E-mærket- hvidt glas- sort aluminiumshus- LED-teknologi- totallængde: 43 mm- indikatordiameter: 12 mm- indikatorlængde til stop: 19 mm
– Husets dybde: 20 mm
– Tilslutning: M8
Emballageenhed 2 stk.Pris pr. par
| Tekniske specifikationer | |
|---|---|
| Verwendung | : Universal |
| Blinkertyp | : Miniblinker |
| Befestigung | : M8 |
| Gewindelänge | : 24 mm |
| Glasdurchmesser | : 12 mm |
| Gesamtbreite (ohne Gewinde) | : 19 mm |
| Material | : Metall |
| Gehäusefarbe | : sort |
| Blinkerglasfarbe | : weiß |
| Leuchttechnik | : LED |
| Lauflicht | : nein |
| Positionslicht | : nein |
| Rücklicht | : nein |
| Bremslicht | : nein |
| Montageposition | : hinten links hinten rechts vorne links vorne rechts |











