Beskrivelse
JMT Miniblinker Javelin
– Indikator E-Godkendt – klart glas – gummi monteret * – LED-teknologi (12V 1W) – Samlet længde: 73 mm – indikatorer hoved: 62 x 26 x 24 mm – Tilslutning: M8
* En gummi bærende absorberer vibrationer og dermed forlænger levetiden på pærerne. Den gummi-monterede håndtag beskytter også indikatoren, hvor han giver i vold.
Emballage unit 2 stykker Pris pr par
| Tekniske specifikationer | |
|---|---|
| Verwendung | : Universal |
| Blinkertyp | : Miniblinker |
| Befestigung | : M8 |
| Glashöhe | : 26 mm |
| Glasbreite | : 24 mm |
| Gesamtbreite (ohne Gewinde) | : 62 mm |
| Gehäusefarbe | : sort |
| Blinkerglasfarbe | : weiß |
| Leuchttechnik | : LED |
| Lauflicht | : nein |
| Positionslicht | : nein |
| Rücklicht | : nein |
| Bremslicht | : nein |
| Montageposition | : hinten links hinten rechts vorne links vorne rechts |




