Beskrivelse
JMT Miniblinker Dart
– Indikator E-Godkendt – klart glas – gummi monteret * – LED-teknologi – Samlet længde: 78 mm – indikatorer head: 59x 30 x 25 mm – Tilslutning: M8
* En gummi bærende absorberer vibrationer og dermed forlænger levetiden på pærerne. Den gummi-monterede håndtag beskytter også indikatoren, hvor han giver i vold.
Emballage unit 2 stykker Pris pr par
| Tekniske specifikationer | |
|---|---|
| Verwendung | : Universal |
| Blinkertyp | : Miniblinker |
| Befestigung | : M8 |
| Glashöhe | : 25 mm |
| Glasbreite | : 59 mm |
| Gesamtbreite (ohne Gewinde) | : 78 mm |
| Material | : Kunststoff |
| Gehäusefarbe | : sort |
| Blinkerglasfarbe | : weiß |
| Leuchttechnik | : LED |
| Lauflicht | : nein |
| Positionslicht | : nein |
| Rücklicht | : nein |
| Bremslicht | : nein |
| Montageposition | : hinten links hinten rechts vorne links vorne rechts |




