Beskrivelse
JMP blinklys kulstof look, kort med røget glas
– Drejesignal med E-mærke – Glødelampe: 12V 21W BAY9S – Samlet længde: 65 mm – Drejesignalhoved: 48 x 28 mm – Tilslutning: M10 x 22 mm
Emballageenhed 2 stk
Pris pr. Par
| Tekniske specifikationer | |
|---|---|
| Verwendung | : Universal |
| Blinkertyp | : Miniblinker |
| Befestigung | : M10 |
| Glashöhe | : 22 mm |
| Glasdurchmesser | : 45 mm |
| Gesamtbreite (ohne Gewinde) | : 65 mm |
| Material | : Kunststoff |
| Gehäusefarbe | : carbon |
| Blinkerglasfarbe | : orange |
| Leuchttechnik | : Glühlampe |
| Lauflicht | : nein |
| Positionslicht | : nein |
| Rücklicht | : nein |
| Bremslicht | : nein |
| Montageposition | : hinten links hinten rechts vorne links vorne rechts |




