Beskrivelse
JMP blinklys sort, kort med gult glas
– Drejesignal med E-mærke – Glødelampe: 12V 21W – Samlet længde: 75 mm – Drejesignalhoved: 57 x 37 mm – Tilslutning: M10 x 20 mm
Emballageenhed 2 stk Pris pr. Par
| Tekniske specifikationer | |
|---|---|
| Verwendung | : Universal |
| Blinkertyp | : Miniblinker |
| Befestigung | : M10 |
| Glashöhe | : 37 mm |
| Glasbreite | : 57 mm |
| Gesamtbreite (ohne Gewinde) | : 75 mm |
| Material | : Kunststoff |
| Gehäusefarbe | : sort |
| Blinkerglasfarbe | : orange |
| Leuchttechnik | : Glühlampe |
| Lauflicht | : nein |
| Positionslicht | : nein |
| Rücklicht | : nein |
| Bremslicht | : nein |
| Montageposition | : hinten links hinten rechts vorne links vorne rechts |




