Beskrivelse
Daytona LED MINI2
Blinklys i et metalhus af meget høj kvalitet. LED-teknologi i et klassisk look.
– E-mærke – hvidt glas – sort aluminiumshus – LED-teknologi – total længde: 45 mm – indikatordiameter: 15 mm – indikatorlængde til stop: 25 mm
– Tilslutning: M8
Emballageenhed 2 stk. Pris pr. par
| Tekniske specifikationer | |
|---|---|
| Verwendung | : Universal |
| Blinkertyp | : Miniblinker |
| Befestigung | : M8 |
| Gewindelänge | : 24 mm |
| Glasdurchmesser | : 15 mm |
| Gesamtbreite (ohne Gewinde) | : 21 mm |
| Material | : Metall |
| Gehäusefarbe | : sort |
| Blinkerglasfarbe | : weiß |
| Leuchttechnik | : LED |
| Lauflicht | : nein |
| Positionslicht | : nein |
| Rücklicht | : nein |
| Bremslicht | : nein |
| Montageposition | : hinten links hinten rechts vorne links vorne rechts |










