Beskrivelse
JMP mini indikatorer med bremse og baglygte Lance
– E-Godkendt – røget glas – gummi monteret * – Seneste COB LED-teknologi (12V 1W baglygte, bremselys 2W, 1W flasher) – Samlet længde: 69 mm – indikator hoved: 57 x 22 x 22 mm – Tilslutning: M8
kabel opgave Sort: Ground Gul: baglygte Rød: stoplys Blå: Blinker
* En gummi bærende absorberer vibrationer og dermed forlænger levetiden på pærerne. Den gummi-monterede håndtag beskytter også indikatoren, hvor han giver i vold.
Emballage unit 2 stykker
| Tekniske specifikationer | |
|---|---|
| Verwendung | : Universal |
| Blinkertyp | : Miniblinker |
| Befestigung | : M8 |
| Glashöhe | : 22 mm |
| Glasbreite | : 57 mm |
| Gesamtbreite (ohne Gewinde) | : 69 mm |
| Material | : Kunststoff |
| Gehäusefarbe | : sort |
| Blinkerglasfarbe | : getönt |
| Leuchttechnik | : LED |
| Lauflicht | : nein |
| Positionslicht | : nein |
| Rücklicht | : ja |
| Bremslicht | : ja |
| Montageposition | : hinten links hinten rechts |




