Beskrivelse
JMP Miniblinker Mini 4 – Indikator E-Godkendt – Boliger Sort – røget glas – SMD-LED-teknologi (13.5V 2.7W) – gummi monteret * – Samlet længde: 37 mm – indikatorer hovedet:
27 x 16 x 17 mm – Tilslutning: M8 * En gummi bærende absorberer vibrationer og dermed forlænger levetiden på pærerne. Den gummi-monterede håndtag beskytter også indikatoren, hvor han giver i vold. Emballage unit 2 stykker Pris pr par
| Tekniske specifikationer | |
|---|---|
| Verwendung | : Universal |
| Blinkertyp | : Miniblinker |
| Befestigung | : M8 |
| Gewindelänge | : 10 mm |
| Glashöhe | : 17 mm |
| Glasbreite | : 16 mm |
| Gesamtbreite (ohne Gewinde) | : 27 mm |
| Material | : Kunststoff |
| Gehäusefarbe | : sort |
| Blinkerglasfarbe | : getönt |
| Leuchttechnik | : LED |
| Lauflicht | : nein |
| Positionslicht | : nein |
| Rücklicht | : nein |
| Bremslicht | : nein |
| Montageposition | : hinten links hinten rechts vorne links vorne rechts |





