Beskrivelse
JMP indikatorer kulstof ser kort med gule glas
– Indikator E-Godkendt – Pære: 12V 21W BAY9s
– Samlet længde: 65 mm – indikatorer hoved: 48 x 28 mm – Forbindelse: M10 x 22 mm
Emballage unit 2 stykker Pris pr par
| Tekniske specifikationer | |
|---|---|
| Verwendung | : Universal |
| Blinkertyp | : Miniblinker |
| Befestigung | : M10 |
| Glashöhe | : 28 mm |
| Glasbreite | : 48 mm |
| Gesamtbreite (ohne Gewinde) | : 65 mm |
| Material | : Kunststoff |
| Gehäusefarbe | : carbon |
| Blinkerglasfarbe | : orange |
| Leuchttechnik | : Glühlampe |
| Lauflicht | : nein |
| Positionslicht | : nein |
| Rücklicht | : nein |
| Bremslicht | : nein |
| Montageposition | : hinten links hinten rechts vorne links vorne rechts |




