Beskrivelse
JMP-spejle svarer i form og funktion til den originale del. De tilbyder et meget godt pris-ydelsesforhold og ren behandling. Spejlglaset ser mindre ud.
| Tekniske specifikationer | |
|---|---|
| Verwendung | : Universal |
| Spiegeltyp | : Stangenspiegel |
| Befestigung | : Schelle |
| Spiegelkopfform | : oval |
| Spiegelkopfbreite | : 118 mm |
| Spiegelkopfhöhe | : 88 mm |
| Anbauseite | : links rechts |
| Gesamtbreite | : 240 mm |
| Farve | : sort |
| Material | : Kunststoff |
| mit Blinker | : Nej |
| e-geprüft | : Ja |




