Beskrivelse
Justeringsskrue til aksel
| Tekniske specifikationer | |
|---|---|
| Type | : Gewindeschrauben |
| Gewinde | : M8 x 1.25 |
| Durchmesser | : 8 mm |
| Länge | : 55 mm |
| Kopf | : Sechskantkopf |
| Antrieb | : Sechskant |
| Overflade | : Keine Veredelung |
| Material | : Edelstahl |
| Farve | : silber |
| Güte | : Keine Güteklasse |
| Dichtring/Unterlegscheibe | : Ohne |
| Producent | : JMP Bolt |
| Besonderheit | : Kopfdurchmesser 10 mm |
| Für Sicherungsdraht | : Nej |
